Jollyho Warez a Release

Zdravím všechny návštěvníky těchto stránek, jelikož jsou tyto stránky free, budete se muset potýkat s reklamou, kterou neovlivním. Děkuji za pochopení Jolly

ANKETA

Co chcete nejvíce na těchto stránkách

Mp3 (10312)
 

Filmy (8309)
 

Programy (7656)
 

Hry (7742)
 

HRY, TAPETY, MUSIC NA MOBILY

KALENDÁŘ

STATISTIKA

HRY

Krátce po vydání CLONEDVD od PROCYON vydává grupa FAIRLIGHT (FLT) cracklou verzi nového fotbalového manažera s názvem FIFA Manager 08... Hra byla chráněna ochranou Securom7! FIFA Manager 08 je další díl v sérii od týmu Bright Future a společnosti Electronic Arts, který nabídne 52 ligových soutěží s hráči z více než 20 zemí, kteří budou v rámci hry hodnoceni na základě 42 vlastností, schopností a dovedností. torrent .
Posledni komentare
09.10.2008 19:36:43: 0b264b
05.03.2008 12:21:52: [img]http://nd.blog.cz/v/vencavev.blog.cz/obrazky/22879573.jpg[/img] Jak již samotný název napovídá...
01.12.2007 19:10:30: zdar prosim te nemas ten crack do fifa manageru? potrebuju nutne
Grupa FAIRLIGHT (FLT) připravila další parádní kousek! Tentokrát jím je akční pecka Painkiller: Overdose, kterou vydala také jako cracklou verzi... Opět pár minut před vydáním této cracklé verze předcházel CLONEDVD od PROCYON... Painkiller: Overdose je název modifikace, kterou poslední rok pro engine polské hry Painkiller připravovalo české studio Mindware. Příběhově se bude Painkiller: Overdose zabývat příhodami nové postavy v návaznosti na porážku Lucifera Danielem v původní hře. Zároveň bude story v Painkiller: Overdose sloužit jako prequel případnému dalšímu Painkiller titulu a uzavře všechny nedořešení příběhové linky. link , torrent
Posledni komentare
10.05.2009 10:34:06: smiley${1}
23.12.2008 23:52:39: smiley${1}smiley${1}smiley${1}
12.09.2008 14:34:15: ko
19.06.2008 19:53:34: 93a381
Culpa Innata je originální point and click sci-fi adventure od společnosti Momentum AS, která je postavena na proprietárním 3D enginu s podporou dynamických kamer, integrovaným systémem realistických obličejových animací a dalších interně vyvinutých technologiích. Hra nabídne přes 50 NPC postav, klasické point and click ovládání, rozvětvené dialogy, přes 40 detailně zpracovaných lokací, deník na zápis vlastních poznatků, řadu logických i investigativních puzzlů, nelineární vývoj příběhu, originální hudební doprovod a dokonce i několik odlišných konců. torrent .
Další pomyslný zářez na pažbě si může připsat grupa HATRED! Vyvedla vesmírný simulátor Battlestar Galactica v podobě cracklé verze... Velmi příznivá je velikost tohoto kousku! Battlestar Galactica je akční vesmírná simulace s tradiční singleplayer kampaní i podporou multiplayeru, v níž dostanou hráči šanci účastnit se adrenalinových vesmírných bitev v kůži lidského i cylonského pilota. Ve hře budou samozřejmě k dispozici lodě, postavy i události známé z TV seriálu. torrent .
Nejen pro příznivce Cliva Barkera, ale zejména pro hráče vyznávající horor a akci je určena hra s názvem Clive Barkers Jericho. Dílo bylo vyvíjeno za přímé účasti autora námětu. S jeho příběhem se podíváte na Střední východ, do města Al-Khali, které bylo nějakou náhodou postaveno na místě, kde se každých pár tisíc let probouzí k životu čiré zlo. torrent .
Originální příběh hráče uvrhne do světa, kde mezi sebou válčí lidé, orkové, trpaslíci, goblini a elfové. Celkem budou na výběr tři kampaně založené na shromažďování armády, vylepšování jednotek, hledání artefaktů a učení kouzel. Odměnou bude nastolení míru a zničení sil temna. Herní engine je podobně jako u HoMaM V plně v 3D, takže kromě filmové kamery při bojích si vychutnáte i trojrozměrnou mapu, která vyhlíží přívětivě a přehledně. Jako v každé fantasy, ani tady nebudou chybět hrdinové, několik typů armád, přes 70 druhů jednotek, upravený systém vylepšování a samozřejmě multiplayer. torrent .
Další ročník ze série NBA Live nám nachystala grupa HATRED v podobě cracklé verze! Tentokrát se jedná o verzi 2oo8... Aktuální ročník basketbalu s vylepšenými animacemi a uvěřitelnější fyzikou, díky čemuž hráči po podlaze již nejezdí a na zápasy navíc nahlíží mnohem aktivnější kamera, s dynamickým přiblížením a oddálením jednotlivých situací. Zdokonalení také doznal systém obrany a to hned v několika směrech. torrent .
Rychlou odpověď na CLONEDVD fotbalu Pro Evolution Soccer 2008 nachystala grupa FLT! Postarala se o cracknutou verzi tohoto vynikajícího fotbalového simulátoru... Pro Evolution Soccer 2008 je další díl v sérii fotbalových simulací od Konami, jehož základem bude tentokrát zbrusu nový systém adaptivní umělé inteligence zvaný TeamVision, který bude chování AI hráčů přizpůsobovat hernímu stylu každého živého hráče. V rámci TeamVision tak hra bude zjišťovat, kde je hráč nejvíce nebezpečný a kde dělá chyby, kterých by pak měla využívat. Ve výsledku by tak měla hra v PES 08 působit mnohem přirozeněji a plynuleji, nehledě na to, že už by nemělo docházet k automatickému provádění zaručeně úspěšných akcí, jež AI nedokáže vychytat. torrent .
Posledni komentare
11.12.2007 17:05:46: bez diskuzy
Máte rádi deskové hry? Potom určitě znáte Scrabble - bezvadná desková hra, kterou hrají lidé po celém světě! V Ubisoftu si toho jsou vědomi, proto z jejich portfolia vzešla PC hra Scrabble, kterou nám jako rls nachystala grupa PROCYON... Populární hra s písmenky Scrabble přichází na PC v titulu s názvem Scrabble 2007 edition. Kombinujte písmenka a utvářejte smysluplná slova a získávejte za ně cenné body. torrent.
Posledni komentare
23.10.2007 23:35:56: verze samozřejmě EN.
23.10.2007 20:43:51: no a je ten srabble českej, nebo člověče anglickej???smiley${1}
Skupina FLT připravila další herní kousek a opět se jedná o sportovní manažer... Protentokrát je řeč o hře Worldwide Boxing Manager, kterou vydala v podobě cracklé verze... Boxing Manager je sportovní manažer od týmu Proline Software, v němž se hráč stane manažerem týmu boxerů a jeho cílem je dovést své borce k vítězství ve všech kategoriích tří profesionálních boxerských asociací. torrent .
1  
2  
3  
4  
5