Jollyho Warez a Release

Zdravím všechny návštěvníky těchto stránek, jelikož jsou tyto stránky free, budete se muset potýkat s reklamou, kterou neovlivním. Děkuji za pochopení Jolly

ANKETA

Co chcete nejvíce na těchto stránkách

Mp3 (10312)
 

Filmy (8309)
 

Programy (7656)
 

Hry (7742)
 

HRY, TAPETY, MUSIC NA MOBILY

KALENDÁŘ

STATISTIKA

SERIÁLY

Padesátka cestujících přežije havárii letu 815, který míří ze Sydney do Los Angeles. Ztroskotají na opuštěném ostrově kdesi v Pacifiku, tisíce kilometrů od kurzu, ze kterého se odklonili kvůli bouři. Záchrana nepřichází a přeživší musí čelit jiným problémům. Dochází voda i potrava, příroda si vybírá první své oběti, největší nebezpečí ale čeká uvnitř ostrova. Nad horizontem stoupá černý kouř, z džungle se ozývají podivné zvuky a lidé mají až příliš reálné halucinace. Co skrývá ostrov a byla havárie letadla jen náhoda? link , torrent , titulky .
Konečně je to tady !!! Právě začala 4 série nejúspěšnějšího seriálu poslední doby. Je sice pravda že sledovanost klesá ale skalní fanoušci vzdrží až do konce. link , torrent , titulky .
Nový díl Heroes je tu! Jedná se o v pořadí již pátý díl z druhé série a nachystala nám ho grupa LOL! Tento díl má název Fight or Flight, tak hurá na něj! Civilizace žije poklidným životem 21. století. Na celé planetě zemi se začínají objevovat různé zprávy o divných a nevyjasněných událostech. Někteří lidé začínají zjišťovat, že jsou výjimeční a mají schopnosti, které nejsou zdaleka normální. Snaží se je dostat pod kontrolu, zjistit jejich sílu a záměr. Seriál Heroes měl poprvé premiéru 25. září 2006, kdy první díl sledovalo neuvěřitelných 14 miliónů. link , torrent , titulky .
Sci-fi seriál Heroes se dočkal čtvrtého dílu z druhé série nesoucího název The Kindness of Strangers Civilizace žije poklidným životem 21. století. Na celé planetě zemi se začínají objevovat různé zprávy o divných a nevyjasněných událostech. Někteří lidé začínají zjišťovat, že jsou výjimeční a mají schopnosti, které nejsou zdaleka normální. Snaží se je dostat pod kontrolu, zjistit jejich sílu a záměr. Seriál Heroes měl poprvé premiéru 25. září 2006, kdy první díl sledovalo neuvěřitelných 14 miliónů lidí... link , torrent , titulky .
Novým přírůstkem do druhé série sci-fi seriálu Heroes je třetí díl s názvem Kindred... Rls nachystala grupa HiQT... Civilizace žije poklidným životem 21. století. Na celé planetě zemi se začínají objevovat různé zprávy o divných a nevyjasněných událostech. Někteří lidé začínají zjišťovat, že jsou výjimeční a mají schopnosti, které nejsou zdaleka normální. Snaží se je dostat pod kontrolu, zjistit jejich sílu a záměr. Seriál Heroes měl poprvé premiéru 25. září 2006, kdy první díl sledovalo neuvěřitelných 14 miliónů. link , torrent , titulky .
O nový díl z druhé série seríálu Heroes se postarali hoši ze skupiny XOR... Tento díl má název Lizards... Civilizace žije poklidným životem 21. století. Na celé planetě zemi se začínají objevovat různé zprávy o divných a nevyjasněných událostech. Někteří lidé začínají zjišťovat, že jsou výjimeční a mají schopnosti, které nejsou zdaleka normální. Snaží se je dostat pod kontrolu, zjistit jejich sílu a záměr. Seriál Heroes měl poprvé premiéru 25. září 2006, kdy první díl sledovalo neuvěřitelných 14 miliónů lidí... link , torrent , titulky .
Dalším velmi oblíbeným seriálem jsou bezesporu Heroes a právě u toho se rozjela očekávaná druhá série... První díl z druhé série si na mušku vzala grupa XOR... Civilizace žije poklidným životem 21. století. Na celé planetě zemi se začínají objevovat různé zprávy o divných a nevyjasněných událostech. Někteří lidé začínají zjišťovat, že jsou výjimeční a mají schopnosti, které nejsou zdaleka normální. Snaží se je dostat pod kontrolu, zjistit jejich sílu a záměr. Seriál Heroes měl poprvé premiéru 25. září 2006, kdy první díl sledovalo neuvěřitelných 14 miliónů lidí... torrent 1 , torrent 2 a titulky později stáhnete zde v diskuzi na www.heroes-cz.com.
Původní televizní seriál, volně navazující na první řadu, která byla natáčena původně pro polskou televizi v Bielsku-Biale, po skandálním zásahu katolické církve se však v rodném Polsku vůbec nevysílala a práva na její vysílání byla poté s úspěchem prodána do 27 zemí světa. Scénář: Petr Čtvrtníček Režie: Igor Chaun Kamera: Martin Schinábek. Download link , komu jse to nechce stahovat tak může všechny díly shlédnout na www.stream.cz
A jedem na druhý díl. Ono jich vyšlo více ale nemá cenu je zveřejňovat dokud nebudou titule. Tak to vidím aspoň já. link , torrent , titule .
1  
2  
3