Jollyho Warez a Release

Zdravím všechny návštěvníky těchto stránek, jelikož jsou tyto stránky free, budete se muset potýkat s reklamou, kterou neovlivním. Děkuji za pochopení Jolly

ANKETA

Co chcete nejvíce na těchto stránkách

Mp3 (10312)
 

Filmy (8309)
 

Programy (7656)
 

Hry (7742)
 

HRY, TAPETY, MUSIC NA MOBILY

KALENDÁŘ

STATISTIKA

ZÁBAVA

Vietnamska kvalita

Uctenka.jpg

Chtěl bych vám doporučit jedny zajímavé stránky z Kroměříže od grupy Old Intellectuals. Odkaz na stránky je http://oldintellectuals.nazory.eu/ .
Nevíte za co platíte u lékaře? vše potřebné najdete v tomto článku .

Punker.JPG

Malé ohlédnutí za včerejší akcí v Rock klubu sýpka. Na to není co dodat.

V sobotu 29.12.2007 uvedli morkovští ochotníci v sále sokolovny premiérově hru Marca Camolettiho "Na správné adrese". Zcela zaplněný sál nadšeně na závěr apludoval všem hercům za předvedené výkony. Další repríza této úspěšné hry se koná v sobotu 1.3. 2008 v kulturním domě Pačlavice. V představení účinkujíi: Anna Brázdilová, Irena Coufalíková, Petra Žáková, Kristýna Jašková, Tomáš Kříčka, Květoslav Indrych, Daniel Přecechtěl a Jiří Červenka. Spolu s herci si poděkování zaslouží i režisér Petr Škrabal a celý tým, který se na přípravě podílel. recenze .
Ještě jedna reklama na adresu známého spisovatele a blogaře Atarziho. Také joLLyho warez přeje hodně štestí a úspěchů v psaní. Tady je odkaz na novej blog www.agens.blog.cz .

Mira Mládek.JPG

Malíř - Mirek Láník (Mládek), Poslední počin tohoto slavného umělce. Jenom tak dál Miro.

Dneska udělám malou reklamu mému kamarádovi přezdívanému Mládek. Odezva kritiků je nanejvýš kladná a jeho díla jsou velmi žádána. Proto doporučuji zhlédnout pár fotek jeho prací, nejlépe si objednat nějakou malbičku do svého domečku přímo u něj. Omluvte zhoršenou kvalitu fotek, na díla to nemá vliv. Na sos je link 1 , link 2 , link 3 . Kdo by měl zájem může kontaktovat Mládka na ICQ 349-596-879. Čus bus joLLy.
Posledni komentare
07.03.2008 09:11:34: mládku! ty si umělec!smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1} si fakt borečeksmiley${1}
11.02.2008 19:43:01: z miry se nám klube umělec. má to moc hezký.
Premiéra nového divadelního kusu Morkovských ochotníků se uskuteční v sobotu 29.12.2007 a to v sokolovně v Morkovicích. Samo datum by mohlo napovídat tomu, že se snad jedná o komedii. Repríza (v případě diváckého zájmu) bude pro morkovské diváky 5.1.2008 tamtéž. I přes naše dobrovolné vstupné, bychom chtěli upozornit kulturní nadšence na předrozdávání místenek v Restauraci Bernard v Morkovicích. Začátek představení je v 18:00. Morkovští Ochotníci.
Premiéra nového divadelního kusu Morkovských ochotníků se uskuteční v sobotu 29.12.2007 a to v sokolovně v Morkovicích. Samo datum by mohlo napovídat tomu, že se snad jedná o komedii. Repríza (v případě diváckého zájmu) bude pro morkovské diváky 5.1.2008 tamtéž. I přes naše dobrovolné vstupné, bychom chtěli upozornit kulturní nadšence na předrozdávání místenek v Restauraci Bernard v Morkovicích. Začátek představení je v 18:00. Morkovští Ochotníci
1  
2  
3  
4  
5  
6